Anadolu Haber Gazeleri

Anadolunun Sesi Burada

Kahreden olay ! Pazartesi günü yeni işe başlayacaktı…

Aydın’ın İncirliova İlçesinde pazartesi günü işbaşı yapacağı Isparta’ya gitmek üzere babası Mustafa Sakman ile yola çıkan Funda Sakman (25), Denizli’de meydana gelen kazada yaşamını yitirdi. Baba Sakman’ın ağır yaralandığı kazada ölen genç kadın çarşamba günü toprağa verilecek.

Kaza, saat 18.30 sıralarında Denizli’nin Acıpayam İlçesi yakınlarında meydana geldi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü tamamlayan Funda Sakman bu yıl girdiği sınavda Isparta Vergi Dairesi memurluğunu kazandı. 26 Kasım Pazartesi günü vergi dairesinde göreve başlayacak olan Funda Sakman, kalacağı evi kiralayıp eşya almak için bugün babası Mustafa Sakman ile Ispartaya gitmek üzere yola çıktı.

Baba Sakman’ın kullandığı otomobil Denizli’nin Acıpayam ilçesi yakınlarında bir başka otomobille çarpıştı. Kaza sonrası genç kadın olay yerinde hayatını kaybetti, baba Sakman ise ağır yaralı olarak Acıpayam Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

İşe başlayacağının sevinciyle yola çıkan Funda Sakman kaza kurbanı olurken, babanın ise hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Funda Sakman’ın bugün Acarlar Mahallesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir