Anadolu Haber Gazeleri

Anadolunun Sesi Burada

Olacak O Kadar skeci gerçek oldu: Kafasında bıçakla hastaneye gitti

Olay suç oranının yüksekliğiyle bilinen Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’da meydana geldi…

 

Bir lokantada çalışan Shaun Wayne isimli bir adam işten çıktıktan sonra iki adamın saldırısına uğradı. 34 yaşındaki adam, saldırganlarla kavga ederken kimliği belirlenemeyen bir adam elindeki 15 santimetrelik bıçağı adamın kafasına sapladı.

Wayne'in röntgen sonucu, genç adamın yaşama kılpayı tutunduğunu gözler önüne seriyor.

Wayne’in röntgen sonucu, genç adamın yaşama kılpayı tutunduğunu gözler önüne seriyor.

Bu saldırıdan sonra iki kişi olay yerinden kaçarken, olay anında fenalaşan ve her yeri kan olan Wayne bisikletine atlayarak hastanenin yolunu tuttu. Hastaneye girdikten sonra danışmadan doktor çağırmasını isteyen Wayne herkesi şaşkına çevirdi.

Shaun Wayne'in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Shaun Wayne’in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Doktorlar hızla Wayne’e müdahale ederken, doktor Brendan Venter, “Neyse ki kafatasının yanlış yerine bıçakla saldırmışlar. Yoksa sonuç çok korkunç olurdu” dedi.

 

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Tagged , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir