Anadolu Haber Gazeleri

Anadolunun Sesi Burada

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 23. dönem mülakat sınavı tarihi belli mi?

Polis adayları 14 Ekim’de POMEM ön başvurularını tamamladı. Şimdi EGM’den gelecek POMEM sonuçları açıklamasına kilitlendiler. Peki Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Polis Akademisi Başkanlığı PA tarafından 1 Ekim 14 Ekim 2018 tarihleri arasında ön başvuruları alınan 23. Dönem POMEM 10 bin polis memuru alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?İşte detaylar…

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN?

23. Dönem POMEM polis alımı başvuru sonuçlarının, ne zaman açıklanacağına dair bir bilgi henüz yok. Konu hakkında bir açıklama ya da gelişme olduğu takdirde haberimizden takip edebilirsiniz. Öte yandan, Sınava giriş koşulları, sınav takvimi ve diğer hususlar, Polis Akademisinin “www.pa.edu.tr” internet sitesinden ilan edilecek.

MÜLAKAT SINAVI NE ZAMAN?

Sonuçlar açıklanmadığı için mülakat tarihleri de belli değil. Bu hususta da bir gelişme olduğu takdirde haberimizden takip edebilirsiniz.
pomem-sonuclari

ÖN BAŞVURULAR TAMAMLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 23. dönem için bini kadın olmak üzere, 10 bin öğrenci alımı gerçekleştiriliyor. Alınacak polis memuru adaylarının, 7 bin 200’ü erkek, 800’ü kadın lisans mezunu öğrencilerden, bin 800’ü erkek, 200’ü kadın ön lisans mezunu öğrencilerden oluşacak.

POMEM’in ilanına Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından denkliği kabul edilen yurt dışındaki yükseköğrenim kurumlarında eğitim görmüş adaylar da başvuru yapabildi. Ön başvurular ise 1-14 Ekim 2018 tarihlerinde Polis Akademisinin “www.pa.edu.tr” internet sitesinden tamamlandı.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Tagged , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir