Anadolu Haber Gazeleri

Anadolunun Sesi Burada

Röntgeni gören inanamadı… Aylarca çöp şişle yaşadı!

Times’ın haberine göre Bessie isimli 9 yaşındaki köpek, yazdan beri iştahsızdı ve kilo kaybediyordu. Essex kentindeki veterinerler bir dizi test yaptı ama sebebi bir türlü anlaşılamadı.

Doktorlar köpeğe röntgen çekerken, 20 cm uzunluğundaki bir kebap şişi karşılarında duruyordu.

Bessie’nin ameliyatını yapan doktor Henry L’Eplattenier, “Şişin göğse kadar gidip hayati organlardan geçmemiş olması bir mucize. O çok şanslı bir köpek” diye konuştu.

Köpek ameliyatın ardından sağlığına kavuştu.

Köpek ameliyatın ardından sağlığına kavuştu.

Bessie’nin sahipleri, köpeğin yazın mangal yaparken cismi yanlışlıkla yuttuğunu tahmin ettiklerini söyledi.

Şişin yemek borusundan zamanla göğüse taşındığı ve orada takıldığı düşünülüyor.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Tagged , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir