Anadolu Haber Gazeleri

Anadolunun Sesi Burada

Vicdansızlar!

Ankara’nın Gölbaşı ilçesi Hacılar Mahallesi’nde 5 köpek ve 6 kedi kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce zehirlenerek öldürüldü.

Tekirdağ’ın Şarköy İlçesi’nde Anadolu Lisesi yakınlarındaki boş arazide bir köpek işkence yapılarak katledildi. Vatandaşlar talihsiz hayvanı işkence yapıldıktan sonra ağaca asılmış bir şekilde ölü buldu. Polisin olay yerine gelmesiyle, köpek asılı olan ağaçtan indirildi. Köpeğin vücudunda çok sayıda kesikler olduğu ve derisinin kısmen yüzüldüğü fark edildi.

Polis her iki olayla ilgili araştırma yaparken, hayvanları katledenler için çalışma başlattı.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Tagged , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir